archiwum » 2007 » Projekt ART 20

Projekt ART 20

Serdecznie zapraszam na niecodzienne wydarzenie artystyczne, jakim jest międzynarodowy projekt "art20", prezentujšcy prace 90 artystów z 30 krajów wykonane w jednakowym formacie 20 x 20 cm.

 

Po sukcesach wystawy na Węgrzech i w Austrii, teraz eksponujemy jš w Przemyœlu i jest to jedyny pokaz w naszym kraju. Po zakończeniu ekspozycji w naszej Galerii, organizatorzy zaprezentujš jš widzom w Niemczech, a następnie w Finlandii, Włoszech, Szkocji, Szwajcarii, Hiszpanii, Słowacji, Indiach, Egipcie, Kuwejcie i wielu innych krajach śœwiata.

Organizatorem i koordynatorem tego projektu jest Pani Karola Teschler - Prezydent European Artists e.V w Niemczech - międzynarodowego stowarzyszenia artystów, muzyków i miłoœników sztuki z całego œświata.

Przy tej okazji pragnę zwrócić uwagę Państwa na możliwoœć zakupu wszystkich prezentowanych u nas prac. Dochód ze sprzedaży organizatorzy przeznaczają m.in. na szlachetny cel - pomocy małym dzieciom w Asumbi w Kenii. Mam nadzieję, że zechcš Państwo dołšczyć do grona międzynarodowych sponsorów tego projektu.

 

Dr Janusz J. Cywicki
Dyrektor Galerii